Kontakt

Zaur Stone OÜ

Helistage +372 51 990 840 või kirjutage meile

Kuidas saame Teid aidata?

Благоустройство захоронений | Logo 1

Kuidas meiega ühendust võtta

Благоустройство захоронений | funeral services icon dark 02

Telefon

+372 51 990 840

+372 51 982 049

Благоустройство захоронений | funeral services icon dark 010

E-post

info@zaurstone.ee

Благоустройство захоронений | funeral services icon dark 011

Aadress

Viljandi mnt 18b, Tallinn, Eesti

Благоустройство захоронений | funeral services icon dark 04

Rekvisiidid

ZAUR STONE OÜ

Reg 14338912

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju maksab hauaplatsi rajamine?
Vastus sellele küsimusele sõltub paljudest faktoritest – nii valitud materjalidest kui ka hauaplatsi suurusest ning tellimuse esitamise aastaajast. Näiteks on talvel tellides võimalik saada allahindlust. Kõik on väga individuaalne, kuid oma kogemusest lähtudes võime öelda, et kõige lihtsama kompleksi maksumus (piire ja kivi lihvitud betoonist) algab 500 eurost, poleeritud betooni puhul 1000 eurost. Graniidist kompleksi keskmine maksumus on umbes 200 eurot juhul, kui klient ei vaja eksklusiivset hauakivi või sepistatud tooteid.

Maksimaalne maksumus on piiratud vaid kliendi soovide ja võimalustega. Igal juhul soovitame meiega konkreetse hinnapakkumise saamiseks ühendust võtta.

Kui kaua aega võtab tellimuse täitmine?
Vastus sellele küsimusele on samuti individuaalne ning sõltub aastaajast ja meie tootmise koormusest. Täpsed tellimuse valmimise tähtajad fikseerime lepingus, millest me väga rangelt kinni peame. Ligikaudu võtab graniidist tellimuse valmimine kaks kuud, betoonist tooted paigaldatakse kiiremini – alates ühest kuust.
Millal on kõige parem töödega alustada?
Piirete ja hauakivide paigaldamine toimub tavaliselt kevadel, suvel ja sügisel. Peamine kriteerium on külmakraadide puudumine.

Kui me aga räägime ajast, millal tasub mõelda piirde või hauakivi paigaldamisele, soovitame hakata planeerimise ja tellimisega tegelema vahetult aasta alguses. Sel juhul sattuvad kohaletoimetamine ja paigaldamine just kevadesse või suve algusesse.

Kuid meie poole pöörduda on mõtet ka sügisel. Sellel aastaajal ei ole meie tootmine reeglina nii üle koormatud ning meil on võimalik pakkuda oma klientidele soodsamaid hindu. Tellimuse täitmise aeg pikeneb, kuid oluline on mäletada – aeg liigub kiiresti ja märkamatult.

Millised garantiid te annate?
Kogu meie toodangule kehtib seadusandja poolt ette antud garantiiaeg 2 aastat.

Kuid soovime märkida, et graniidi näol on tegemist sisuliselt igavese materjaliga, mida ilmastikutingimused oluliselt ei mõjuta.

Milliste küsimustega võin veel teie poole pöörduda?
Kui Te olete meie klient ning Teil on küsimusi hauaplatsi, selle hooldamise või mälestusürituste kohta – helistage meile ning me nõustame Teid või proovime aidata.

Kus me asume

Me asume Liiva kalmistu lähedal, aadressil Viljandi mnt 18B.

Kuna meie kauplus toodangunäidistega ei asu vahetult peahoones, soovitame teil sõita hoone territooriumist mööda ning pöörata paremale Liivametsa tänava suunas. Mõnekümne meetri pärast näete paremal pool meie kaupluse silti ning sissesõitu parklasse. Tere tulemast!

Zaur Stone OÜ