Hauaplatside heakorrastamine

Lauad, pingid ning teised aksessuaarid.
Sepistatud tooted ja piirded.

Lauad ja pingid.Sepistatud tooted.
Благоустройство захоронений | Logo 1

Hauaplatside heakorrastus

Lugupeetud kliendid! ZaurStone pakub laias valikus erinevaid sepistatud tooteid ning graniidist laudu ja pinke. Kuna kõik hauaplatsi elemendid peavad üksteisega harmooniliselt sobima ning võimalikke variante on küllalt palju, soovitame Teil pöörduda meie kauplusesse, rääkida hauaplatsist (või näidata selle fotosid) ning koos meie konsultantidega valida üldisele stiilile vastava lahenduse. Meil on hea meel Teid aidata.

Lauad ja pingid

Kui hauakivi hauaplatsil on valmistatud looduslikust kivist, siis graniit on parim materjal pingi ja laua jaoks. Kõik esemed sobivad siis omavahel kokku, moodustades ühtse ansambli, uued esemed aga rõõmustavad silma pikkade aastate jooksul, säilitades esialgse välimuse ning praktiliselt hooldust vajamata. Meil on hea meel aidata Teid sobiva materjali, värvigamma ja mõõtude valikul.

Sepistatud tooted

Ristid, piirded, laudade ja pinkide alused nii traditsioonilisest mustast rauast kui ka erinevatest sulamitest. Muutke matmispaik eriliseks – sepistatud tooted näevad ideaalsed välja kombinatsioonis graniidiga – kivi annab hauaplatsile suursugusust, metall aga õhulisust.
Külastage meie kauplust, tutvuge kataloogidega ning valige Teile sobiv variant.

Helistage +372 51 990 840 või lihtsalt täitke kontaktivorm